Kapadokya Balon Seyir Turu

Büyüleyici manzaraları, doğal güzellikleri ve tarihi yapısıyla Kapadokya bölgesi bizleri her açıdan kendine hayran bırakan bir bölgedir. Aynı zamanda Peri Bacaları’nın ilginç yapısı, yeraltı şehirleri ve kiliselerinin tarihi ile hikayeleri mevcut. Vadilerinin muhteşem manzarası ile Kapadokya’dan kopmak istemeyeceksiniz. Fakat tüm bunların dışında da gökyüzünde en değerli tablodan fırlamışçasına süzülen balonları da izlemek Kapadokya’nın ayrı bir değeridir. Kapadokya’da yapılacak birçok aktivite, katılacak bir sürü tur mevcuttur. Kapadokya Balon İzleme Turu söz konusu turlarımızdan biridir. HTR Tur olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru cevapları vermeye çalışmaktayız. Bu bağlantıda tercih edeceğiniz Kapadokya turlarından en uygun programı sizlere ulaştırmaktan mutluluk duymaktayız.

Kapadokya bölgesinin güzelliklerini balonlara binip bir de gökyüzünden izlemek sizlere keyif verecek. Fakat söz konusu balonları da Kapadokya’nın en güzel manzaraya sahip vadisine çıkacaksınız. Gökyüzünü bu balonların nasıl güzelleştirdiğini görmek sizleri ayrı bir keyiflendirecek. Bir de Kapadokya turunuza farklı bir deneyim kazandıracaktır. Özellikle de söz konusu balonları gün doğumunda izlemek sizlerin en güzel manzaralardan birine şahit olmanızı sağlayacaktır. Aynı şekilde de manzaraya karşı fotoğraf çekilebilirsiniz. En güzel Kapadokya anılarınızı da bu manzara karşısında ölümsüz bir hale getirebilirsiniz.

Balon Seyir Turu Güzergahı

Söz konusu turumuz sizleri hotelinizden alıp daha gün doğmadan gidilecek bölgeye doğru yola koyulacaksınız. Turumuz Kapadokya’nın en güzel ve en önemli yerlerinden biri olan Göreme ile başlayacak. Burada balonların hazırlanışına şahit olacaksınız. Aynı zamanda gökyüzüne doğru süzülen balonların nasıl hazırlandıklarını, tüm süreçleri detaylı bir şekilde gözlemleyebileceksiniz. Bu balonlar uçmaya hazır hale geldiği zamanda ise Kapadokya Balon İzleme Turu üçüncü güzergahına geçeceğiz. O da balonları en iyi şekilde görebileceğiniz, harika bir manzaraya sahip olan Kapadokya vadilerinden birine doğru götüreceğiz. Burada da balonların tabir-i caizse bir gelin gibi süzülüşünü hayranlıkla izleyeceksiniz. Böylelikle Kapadokya’nın incisi haline gelen balonların gökyüzünü nasıl süslediğini izleyeceksiniz. Aynı zamanda bu manzaranın en güzel fotoğraflarını çekebilirsiniz. Burada yaşadığınız en güzel anları da ölümsüzleştirebilirsiniz.

Kapadokya Vadileri

Kapadokya bölgesi tüf kayalardan oluşan yüksek vadileriyle harika bir manzara yaratmaktadır. Yüksek vadiler gün batımı veya gün doğumu izlemek için favori yerlerdir. Vadilerde bulunan kafelerde kahve veya şarap eşliğinde gün batımı/gün doğumu izleyerek gününüzü güzelleştirebilirsiniz. Vadiler ayrıca gün doğumunda eşsiz bir manzara yaratan Kapadokya Balon izleme alanları olarak da bilinmektedir. Emin olun ki balonları gökyüzünde izlemek Balon turuna çıkmak kadar eğlencelidir. Sabah gün doğumu öncesi hazırlanan Sıcak Hava balonları güneşin doğuşuyla birlikte havada süzülmeye başlarlar. İnanılmaz manzara ise tam o zaman oluşmaya başlamaktadır. Biraz da Kapadokya bölgesinde balon izleme etkinliğine katılabileceğiniz Vadilerden bahsedelim.

Aşıklar Vadisi, Kızılçukur Vadisi, Uçhisar Kalesi‘nin tepesi gibi yerlerden yani Kapadokya’nın yüksek mevkilerinden rahatlıkla Sıcak Hava Balonlarını izleyebilirsiniz.

Kapadokya’da Hangi Hotel?

Kapadokya seyahatinizde asla riske atılmayacak bir konu ise konaklamadır. Kusursuz bir konaklama deneyimi sunmak üzere sizleri MDC Hotel‘de ağırlamaktan mutluluk duyarız. MDC Hotel’de kaldığınız sürede aynı zamanda Kapadokya’daki aktivitelerinizi arttırmak istiyorsanız MDC Hotel‘in kendi bünyesinde düzenlediği aktivitelere de katılabilirsiniz. Mağara otel konseptindeki odalarımızın ferah yapısı , otelin temizliği, mükemmel hizmet ve personelimizin ilgili ve yardımsever tutumu ile sizlere bir otelde aradığınız özelliklerin daha da fazlasını sunuyoruz. Konaklamanızı planlamak için ihtiyaçlarınıza en uygun odayı hemen rezerve edebilirsiniz.

Diğer Aktivitelerimiz için;

Kapadokya Günlük Turlar

Kapadokya ATV Turu

Kapadokya Balon Seyir Turu

Balon Seyir Turu

kapadokya balon izleme yeri, kapadokya balon izleme saati, kapadokya balon izleme saatleri, kapadokya balon izleme, kapadokya sabah balon izleme, kapadokya da balon izleme, kapadokya balon izleme noktası, kapadokya balon izleme tepesi, kapadokya balon kalkışı izleme, balon izleme kapadokya, kapadokya en iyi balon izleme yeri, kapadokya balon izleme yerleri, kapadokya balon turu izleme

Leave A Comment