Project Description

Kapadokya Evlilik Teklifi Organizasyonu

Kapadokya bölgesi en güzel anılara sahip olmanız için muhteşem bir yerdir. Rüya gibi bir balayı yaşamak istiyorsanız bunun için Kapadokya’yı tercih etmenizi öneririz. Söz konusu sadece balayınız olmamakla birlikte sevgilinize edeceğiniz, unutamayacağı evlilik teklifi organizasyonları da mevcut. Özellikle bu evlilik teklifleri gökyüzünde yapıldığı zaman hafızanıza kazınacaktır. Hiçbir zaman unutamayacağınız en güzel anı haline gelecektir. Bundan dolayı da gökyüzünde, Kapadokya’yı süsleyen balonlarda evlilik teklifi etmeniz için sizlere imkan sunuyoruz. Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi organizasyonumuz ile sevgilinize unutulmayacak bir evlilik teklifi sunabilirsiniz. HTR Tur olarak müşterilerimizin ihiyaçlarına en doğru cevapları vermeye çalışmaktayız. Bu bağlantıda tercih edeceğiniz Kapadokya organiasyonlarından en uygun programı sizlere ulaştırmaktan mutluluk duymaktayız.

Kapadokya Balonda Evlilik Teklifi

En önemli gününüze renk katacak olan bu organizasyonda sizler için en özel hazırlıklar olacak. Sizin istediğiniz pankart ve yazısı ile birlikte isterseniz sizin seçtiğiniz bir fotoğrafın baskısını da pankarta eklenecektir. Aynı zamanda ise teklifin yapılacağı gün sizleri hotelinizden alacağız. Balon kalkış alanına götürüleceksiniz ve güzel bir kahvaltı ile güne başlamanızı sağlayacağız. Burada da Kapadokya’yı inci taneleri gibi süsleyen balonların hazırlanışını da izleyebilirsiniz. Bununla beraber de Kapadokya bölgesinin bakmaya doyamayacağınız vadilerini de izleyeceksiniz bu süreçte. Her şey hazır olduktan sonra ise size uçuş hakkında bilgi verecek ve balon uçuşu gerçekleşecek. Toplamda 1 saat süren uçuşun 50. dakikasında evlilik teklifiniz için pankart açılacak ve siz de gökyüzünün maviliklerinde evlilik teklifinizi gerçekleştireceksiniz. Aynı zamanda balonla iniş yaptığınızda ise sizin için özel hazırlanmış masaya davet edilecek ve burada da özel hazırlanmış çiçekler takdim edilir. Hemen ardından da şampanya ve pastayla kutlama yapılacaktır.

Kapadokya seyahatinizde asla riske atılmayacak bir konu ise konaklamadır. Kusursuz bir konaklama deneyimi sunmak üzere sizleri MDC Hotel‘de ağırlamaktan mutluluk duyarız. MDC Hotel’de kaldığınız sürede aynı zamanda Kapadokya’daki aktivitelerinizi arttırmak istiyorsanız MDC Hotel‘in kendi bünyesinde düzenlediği aktivitelere de katılabilirsiniz. Mağara otel konseptindeki odalarımızın ferah yapısı , otelin temizliği, mükemmel hizmet ve personelimizin ilgili ve yardımsever tutumu ile sizlere bir otelde aradığınız özelliklerin daha da fazlasını sunuyoruz. Konaklamanızı planlamak için ihtiyaçlarınıza en uygun odayı hemen rezerve edebilirsiniz.

Quote Icon

Rüya gibi bir tatil deneyimi için

bize ulaşabilirsiniz.

Evlilik Teklifinde Sıradışı Olmak Önemlidir!

Alışılagelmiş evlilik teklifi organizasyonlarının ötesine geçmeniz için tüm hayal gücümüzle yanınızdayız.

Kapadokya’da hayat arkadaşınızla başlayacağınız yolculuğun ilk ve en önemli adımını atın. Kapadokya evlilik teklifi için hayalinizdeki evlilik teklifi organizasyonunu birlikte tasarlayalım ve hayata geçirelim.

Bize Ulaşın

Balonda evlilik teklifi ile değerli anınıza kuşları ve bulutları şahit kılın!

Dağların bulutlarla, güneş ışıklarının peri bacaları ile buluştuğu manzarada hayatları birleştirme sözü vermek.

Kapadokya balonda evlilik teklifi, çok özel bir organizasyondur. Partnerinizi büyüleyen ve romantizmi derinleştiren bu organizasyonu bize ulaşın ve size özgün olarak planlayalım.

Bize Ulaşın

O gün arkaplanda ne vardı hep hatırlanır.

Balon Seyri Eşliğinde Evlilik Teklifi

Tips

Bir tepe başında onlarca balonun göğe doğru havalandığı anda  arkaplanda sizin şarkınız çalsa ve siz partnerinize onunla sonsuza kadar şarkı dinlemek değil şarkı söylemek istediğinizi söyleseniz. Nasıl olur?

  • Nasıl bir evlilik teklifi organize edeceğinize birlikte karar verelim.

  • Organizasyonun detayları ile ilgili konuları siz bize bırakın.

  • Siz ne söyleyeceğinize ve sevdiğinizin gözlerine nasıl bakacağınıza odaklanın.

Yorumlar